خبرگزاری اهل‌بیت(ع) ـ ابنا نوشت:در مراسم تشییع پیکر دو شهید مدافع حرم عقلیه‌ی بنی‌هاشم، حضرت زینب کبری(س) که از اعضای گردان "فاطمیون" در سوریه بودند طلاب، علما، روحانیون، هیئات مذهبی و اقشار مختلف مردم قم حضور داشتند.مراسم تشییع پیکر دو تن از مدافعان حرم حضرت زینب(س) که در درگیری با تروریست‌های تکفیری در سوریه بخبرگزاری اهل‌بیت(ع) ـ ابنا نوشت:

در مراسم تشییع پیکر دو شهید مدافع حرم عقلیه‌ی بنی‌هاشم، حضرت زینب کبری(س) که از اعضای گردان "فاطمیون" در سوریه بودند طلاب، علما، روحانیون، هیئات مذهبی و اقشار مختلف مردم قم حضور داشتند.


مراسم تشییع پیکر دو تن از مدافعان حرم حضرت زینب(س) که در درگیری با تروریست‌های تکفیری در سوریه به شهادت رسیدند عصر روز پنجشنبه در شهر مقدس قم برگزار شد.

تشییع <b>پیکر</b> 2 <b>شهید</b> افغانی جنگ <b>سوریه</b> در قم

پیکر شهید بی سر «سید احمد حسینی» و شهید «حسین محمودی» روز پنجشنبه با حضور خیل عظیم مردم شهید پرور قم از مسجد امام حسن عسکری(ع) به طرف حرم مطهر حضرت فاطمه معصومه(س) تشییع شد.

در مراسم تشییع پیکر این دو شهید مهاجر افغانستانی که از اعضای گردان "فاطمیون" در سوریه بودند طلاب، علما، روحانیون، هیئات مذهبی و اقشار مختلف مردم شهیدپرور قم حضور داشتند.

تشییع <b>پیکر</b> 2 <b>شهید</b> افغانی جنگ <b>سوریه</b> در قم

گردان فاطمیون كه متشكل از شیعیان افغانستان می‎باشد٬ عملكرد قابل توجهی در صیانت از مقدسات اسلامی در سوریه داشته و تا کنون دهها تن از شهدای این گردان در شهرهای قم، مشهد، اصفهان و تهران تشییع شده است.

آیت‌الله حائری شیرازی عضو مجلس خبرگان رهبری که پس از اقامه نماز بر پیکر این دو شهید والامقام با تاکید بر اینکه این دو شهید در عالم دیگر دستشان از ما باز تر است و از این واقعه بسیار خوشنود هستند، شهادت آنان را به خانواده‌هایشان تبریک گفت.

تشییع <b>پیکر</b> 2 <b>شهید</b> افغانی جنگ <b>سوریه</b> در قم

وی افزود: این شهیدان عمرشان را در راه رضای خدا خرج کرده اند و اهل بیت هیچ زمان کسانی که به آنها خدمتی کرده باشند را فراموش نمی کنند.

گردان فاطمیون متشکل از شیعیان افغانستان در کنار گردان‌های "كتائب اهل الحق"٬ "فاطمیون"٬ "خدام العقیلة"٬ "ذوالفقار" و "اباالفضل العباس" از زمان آغاز بحران سوریه دفاع از حرم حضرت زینب و رقیه سلام الله علیهما٬ بقاع متبركه و مناطق شیعه نشین سوریه را برعهده گرفته‌اند.

تشییع <b>پیکر</b> 2 <b>شهید</b> افغانی جنگ <b>سوریه</b> در قمموضوع :
اخبار وگزارش ,